HTML
 
8

به نام خدا

برگه تعهدنامه ثبت نام دبیرستان دخترانه توحید دوره دوم

سال تحصیلی 99-98

 

ولی گرامی دانش آموز ....................                                 پایه..........................                 رشته.......................

با یاری خداوند و در ذیل عنایات حضرت ولی عصر (عج) امید آن داریم که در سایه بذل توجه شما و تلاش مدرسه ، سالی موفق و پربار پیش رو داشته باشید.

از آنجا که ارتباط و هماهنگی خانه و مدرسه ، نقش بسزایی در موفقیت فرزندانمان دارد ، توجه به نکات ذیل در این خصوص ضروری است. لذا موکداً تقاضا دارد پس از مطالعه کامل و دقیق این آیین نامه و قبول اجرای کامل آنها ، اقدام به ثبت نام فرمایید.

 1. استفاده از روپوش و شلوار فرم مدرسه درهر پایه تحصیلی طبق رنگ اعلام شده در زمان ثبت نام بدون هیچگونه تنگ و کوتاه کردن مانتو و رعایت سادگی و حجاب کامل .
 2. با توجه به آیین نامه انضباطی ، دانش آموزان حتی در صورت داشتن زنگ ورزش باید با فرم و شلوار مدرسه وارد و خارج شوند . ( تعویض لباس ورزشی در داخل مدرسه صورت گیرد.)
 3. استفاده از مقنعه مدرسه با مدل ساده.
 4. استفاده از کفش های راحت با رنگ و مدل های مناسب مدرسه .
 5. استفاده از جوراب سه ربع ضخیم و ساده در رنگهای مناسب.
 6. استفاده از پوشش گرم در فصل سرما به صورت جلوباز و مدل ساده و رنگهای مناسب ( بدون آرم و علائم و تصاویر و نوشته های خاص )
 7. از هرگونه آرایش صورت و مو ، اصلاح ابرو و صورت و استفاده از زیورآلات جداً خوداری گردد. ( با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد )
 8. از  به همراه داشتن تلفن همراه از هر نوع دوربین ، فلش ، سی دی های غیر درسی و هر گونه وسایل غیر مرتبط به مدرسه جدا خودداری گردد. در صورت تخلف وسایل مذکور توسط مسوولین مدرسه توقیف خواهد شد و ضمن اطلاع به والدین طبق آیین نامه انضباطی با آنان رفتار خواهد شد.
 9. ساعت کار مدرسه صبح از 20/7  الی 30/14 می باشد و روزهای پنج شنبه تعطیل است.
 10. از پذیرفتن دانش آموزان با تاخیر ورود بدون همراهی والدین به کلاس درس معذوریم.
 11. سه بار تاخیر کمتر از 20 دقیقه ، دانش آموزان یک غیبت محسوب می شود ولی دانش آموز ( پدر یا مادر) باید برای موجه کردن مراجعه نمایند.
 12. در صورت غیبت دانش آموز والدین ملزم می باشند تا ساعت 9 صبح مسوولین مدرسه را مطلع سازند و ظرف 48 ساعت شخصا به معاون مدرسه مراجعه و علت غیبت را توضیح دهند. در غیر این صورت از انضباط دانش آموز کسر خواهد شد.
 13. حتی الامکان برای جلوگیری از بی نظمی در مدرسه و استفاده به موقع از کلاس درس برای چکاپ دندان و چشم و ... جهت معالجه ، بعد از ساعت مدرسه به پزشک مراجعه فرمایید.
 14. غیبت دانش آموز قبل و بین و بعد از تعطیلات رسمی ، غیر موجه بوده و از انضباط کسر می شود.
 15. تجمع بی مورد دانش آموزان در صبح و بعد از تعطیلی مدرسه مقابل مغازه ها ، تلفن های عمومی و پارک های شهرک شهید رجایی اکیدا ممنوع می باشد.
 16. هرگونه کلاس فوق برنامه با ارائه برگه اطلاعیه با مهر مدرسه تشکیل خواهد شد، به جز ساعاتی که قبلا  اعلام شده است. ( رفت و آمد دانش آموزان به عهده اولیاء محترم می باشد .)
 17. شرکت در اردوها داخل استان و برون استانی با ارائه رضایت نامه و شرح برنامه کامل اردو به اولیاء انجام خواهد شد.
 18. رسیدگی  و نظارت والدین گرامی به صورت صمیمانه با مسوولین مدرسه اعم از مدیر ، معاون ، مشاورین ، دبیران ، نقش مهمی در موفقیت و پیشرفت آموزشی و تربیتی دانش آموز خواهد داشت. ( شرکت در جلسات و حضور در مدرسه برای رفع مشکلات آموزشی و تربیتی )
 19. دانش آموز موظف به رعایت مقررات مدرسه و احترام کامل به اولیاء و مسوولین  و دانش آموزان مدرسه می باشد. در غیر این صورت با اطلاع والدین وی ، طبق آیین نامه انضباطی با ایشان رفتار خواهد شد.
 20. استفاده از کارت دانش آموزی در طول مدرسه الزامی است.

 

 

 

 

دبیرستان دخترانه توحید