8 اسفند 1396

برترین های پایه چهارم 97-96

چهارم ریاضی :
4/1 : فاطمه پروند 19/17 - سارا سیفی 18/27 - ارغوان یزدانی 18/29
4/2 : نیکا سلطانی تهرانی 19/92 - فاطمه دشتبان 19/85 - نرگس رمضانی 19/65 - بهنوش سرشار 19/62 - زهرا معین الدینی 19/54 - فاطمه لنگری 19/38
 
چهارم تجربی :
4/1 : فاطمه فاتحی 18/70 - مبینا ابوالحسن عراقی 18/39 - عارفه درویشی 18/18
4/2 : فاطمه بداغ آبادی  19/85 - نیایش مسکینی 19/60 - نرگس شاهرخ همدانی 19/25
 
چهارم انسانی
4/1 : مهناز پور احمدی 19/88 - فاطمه شاهمردانی 19/87 - ستایش عین علی 19/82  - مائده مقری 19/52
4/2 : مهسا نوری 19/73 - زهرا متقی فر 19/50 - فاطمه زهرا مولایی 19/35 - مینا نادی 19/19
مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

8 اسفند 1396

برترین های پایه یازدهم 97-96

رشته تجربی :
11/1 : فاطمه خندان   19/57 -  ملیکا پاتپه 19/50  - نسترن شربتی  19/45  - مریم رجبی 19/26 - مبینا حسین پور 19/27 - یاسمن مرادی  19/21
11/2 : نفیسه کوشکی  19/91  - عاطفه دهقان نیری 19/48  - مریم رحمانی  19/47 - یگانه خلیل نژاد 19/33 - مریم رحیمی پور 19/03
11/3 : فاطمه فولادی 19/68 - نازنین صفری 19/63 - ریحانه عزیزی 19/53  - فاطمه چکینی 19/50 - مینا جعفر بگلو 19/33 - مائده فولادی 19/22
 
رشته ریاضی :
زینب تقوی زنور  20 - محدثه دشتکی 19/89 - فاطمه مظفری 19/70 - مطهره نوروززاده 19/35 - پونه پور مقدم  19/34 - تینا طاهری تقوی 19/20 - سوگل عزیز زاده 19/19 - سبا سیف پور 19/08 -
 
رشته انسانی :
ثمین خواجوی 19/86 - زهرا احمدی 19/80 - کشیک چیان 19/76 - ساره سوهانی 19/75 - سیده فاطمه سرخان 19/72 - حانیه بهشتی 19/54 - سیده سحر حسینی 19/49 - غزاله حیدری 19/49 - مروارید نیک دوست 19/06
مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

25 اسفند 1395

دبیران برگزیده سال تحصیلی 96-95

نتایج جشنواره الگوی برتر تدریس ( غیر حضوری ) 
درس : تفکر و سواد رسانه  خانم کیوانیان  رتبه اول  در منطقه 4
درس زیست شناسی فریبا صادقی رتبه سوم در منطقه 4 
 
همکاران برگزیده در جشنواره درس پژوهی 
درس ادبیات خانم ها : امانت - سوهانی - مشایخی - عاشقان 
 
برگزیدگان مسابقه طرح درس آزاد ادبیات 
خانم سوهانی در منطقه 4 
 
مسابقات تفسیر قرآن فرهنگیان 
خانم یغما رتبه در منطقه
 
مسابقات قرآن و نماز فرهنگیان 
- خانم یغما رتبه در منطقه 
-خانم طالب رتبه در منطقه 
 
مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 5
(1 نظر )

25 اسفند 1395

برگزیدگان سال تحصیلی 96-95

مسابقات علمی 
المپیاد مرحله اول 
1- راضیه رحیمی  پایه دهم ریاضی ( المپیاد فیزیک ) 
2- پارمیدا آقازاده پایه دهم ریاضی ( المپیاد فیزیک ) 
3- سهیلا شاغلی پایه دهم تجربی ( المپیاد زیست ) 
 
( طبق بخشنامه المپیاد فقط در رشته ی زیست پایه دهم مرحله ی بعد شرکت می کنند . ) 
 
 
برگزیدگان مسابقات قرآن منطقه 4 
1- مونا مطلبی فر : رتبه اول مسابقات حفظ 20 جز قرآن کریم پایه سوم 
2- ملیکا نوروزی : رتبه دوم مسابقات حفظ 5 جز قرآن کریم پایه چهارم 
3- راضیه رحیمی : رتبه سوم مسابقات قرائت پایه دهم 
رتبه اول گروه تواشیح در مسابقات منطقه 
اعضای گروه تواشیح : مبینا تاجیان - زهرا جواهری - زینب حسینی - راضیه رحیمی - فاطمه سادات قرآنی - مهسا محمد زاده 
 
 
 
برگزیدگان مسابقات فرهنگی ، هنری منطقه 4 
1- ثنا محمودی راد : رتبه اول مسابقه تکنوازی منطقه 4 پایه سوم دبیرستان 
2- عاطفه دهقان نیری : رتبه اول در مسابقات شعر منطقه 4 پایه دهم 
 
 
مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
قبلی  
1 
  بعدی
صفحه 1 از 1