حدیث روز  
     
 
تعداد بازدیدکنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
اخبار/مقالات  
برترین های پایه دهم سال تحصیلی 97-96
رشته ریاضی
10/1 : الهه خلیل ارجمندی 19/86 - ریحانه ضابطیان 19/69 - غزاله حسینی نژاد  19/66 - هستی خسروی پور 19/28 -  فاطمه ایمانلو  19/11 
 
10/2 : فاطمه اسعدی 19/61  - تینا یزدانی 19/30 - آلاء صفری 19/26 - فاطمه زهرا باقریان 19/24 - نگار غلامی 19/20 - فرزانه کوثری 19/09
 
رشته انسانی
10/1 : الهه توکلی 19/71 - طیبه سادات حسینی 19/63 - مهسا پیرمحمدی 19/57 - محیا صالح 19/54 - عسل سادات حسینی 19/13
 
10/2 : فاطمه ارسجانی 19/89  - فاطمه گنابادی 19/84 - مهسا حسین 19/39
 
رشته تجربی :
10/1 : حانیه کریم زاده 19/89 - امینا بهزاد 19/85 - هانیه سلیمانی 19/76 - حانیه فتحی 19/72 -  مهدیه سالاری 19/71 -  محدثه جوانمرد 19/55 -فاطمه ولیئ 19/50- صبا صالحی 19/47 -ندا منافی آذر 19/41 -  فاطمه نقیبی 19/30 - فاطمه عابدین پور 19/19 - فاطمه کاشانی 19/18 -  فاطمه بهمن پور 19/12 - مریم کاظمی 19/11 - فاطمه سادات میران 19/09 - نازنین گل محمدی 19/07- حنانه ابوالحسنی 19/02 - غزل رستم پور 19
 
10/2 : مرجانه سادات حسینی 19/96 - فاطمه مهدی پور 19/90 - مبینا شایگان 19/64 -فائزه ولی پور 19/59 -  پانیذ باهوش 19/50 - مریم رحیمی 19/28 - یگانه تنهایی 19/24 -فاطمه لروند 19/20 -  لیلا سقرجو فراهانی 19/19 -

برترین های پایه دهم سال تحصیلی 97-96
رشته ریاضی
10/1 : الهه خلیل ارجمندی 19/86 - ریحانه ضابطیان 19/69 - غزاله حسینی نژاد  19/66 - هستی خسروی پور 19/28 -  فاطمه ایمانلو  19/11 
10/2 : فاطمه اسعدی 19/61  - تینا یزدانی 19/30 - آلاء صفری 19/26 - فاطمه زهرا باقریان 19/24 - نگار غلامی 19/20 - فرزانه کوثری 19/09
 
رشته انسانی
10/1 : الهه توکلی 19/71 - طیبه سادات حسینی 19/63 - مهسا پیرمحمدی 19/57 - محیا صالح 19/54 - عسل سادات حسینی 19/13
10/2 : فاطمه ارسجانی 19/89  - فاطمه گنابادی 19/84 - مهسا حسین 19/39
 
رشته تجربی :
10/1 : حانیه کریم زاده 19/89 - امینا بهزاد 19/85 - هانیه سلیمانی 19/76 - حانیه فتحی 19/72 -  مهدیه سالاری 19/71 -  محدثه جوانمرد 19/55 - صبا صالحی 19/47 -ندا منافی آذر 19/41 -  فاطمه نقیبی 19/30 - فاطمه عابدین پور 19/19 - فاطمه کاشانی 19/18 -  فاطمه بهمن پور 19/12 - مریم کاظمی 19/11 - فاطمه سادات میران 19/09 - نازنین گل محمدی 19/07- فاطمه ولیئ 19/05 - حنانه ابوالحسنی 19/02 - غزل رستم پور 19

کسب مدال طلا
كسب مدال طلای منطقه و قهرمانی با اقتدار تیم دو و میدانی دبیرستان توحید بر خانواده ی توحیدی ها مبارک باد 

تربیت بدنی
دانش آموزان عزیز فایل مربوط به تربیت بدنی در قسمت معاونت آموزشی ، پایه های دهم و یازدهم قرار گرفت .

ایمیل
آدرس ایمیل برای ارسال کار عملی کامپیوتر :
info@ddtohid4.ir

نمونه سوالات کامپیوتر
نمونه سوالات مباني كامپیوتر در معاونت آموزشی ، مطالب دبیران قرار گرفت . 

سوالات فیزیک
نمونه سوال فیزیک در قسمت معاونت آموزشی - مطالب دبیران قرار گرفت .

نیمه شعبان

«وَ أَسْأَلُكَ‏ بِاسْمِكَ‏ الَّذِي‏ فَجَّرْتَ‏ بِهِ الْمَاءَ مِنَ الصَّخْرَةِ الصَّمَّاءِ وَ سُقْتَهُ مِنْ حَيْثُ شِئْت‏» « خدايا !‌ قسمت مي‌دهم به اسمي كه به واسطه آن از ميان سنگهاي سخت آب را مي‌جوشاني.»

‌ هرگاه در زندگي به بن بست برسيم و شرايط را براي رحمت خدا فراهم نيابيم، بايد به  امام عصر (ع)‌ متوسل شويم.

امامي كه به واسطه وجود او، آب از دل سنگ خارج مي‌شود، مي‌تواند شرايط زندگي ما را هم تغيير دهد و از دلهاي سختمان هدايت را خارج كند.

[۲] دعای امام رضا ( علیه السلام ) در حق ولی عصر ( عج ) بحارالانوار، ج ۹۲ ، ص ۳۳۴


دبیران برگزیده سال تحصیلی 96-95
نتایج جشنواره الگوی برتر تدریس ( غیر حضوری ) 
درس : تفکر و سواد رسانه  خانم کیوانیان  رتبه اول  در منطقه 4
درس زیست شناسی فریبا صادقی رتبه سوم در منطقه 4 
 
همکاران برگزیده در جشنواره درس پژوهی 
درس ادبیات خانم ها : امانت - سوهانی - مشایخی - عاشقان 
 
برگزیدگان مسابقه طرح درس آزاد ادبیات 
خانم سوهانی در منطقه 4 
 
مسابقات تفسیر قرآن فرهنگیان 
خانم یغما رتبه در منطقه
 
مسابقات قرآن و نماز فرهنگیان 
- خانم یغما رتبه در منطقه 
-خانم طالب رتبه در منطقه 
 

برگزیدگان سال تحصیلی 96-95
مسابقات علمی 
المپیاد مرحله اول 
1- راضیه رحیمی  پایه دهم ریاضی ( المپیاد فیزیک ) 
2- پارمیدا آقازاده پایه دهم ریاضی ( المپیاد فیزیک ) 
3- سهیلا شاغلی پایه دهم تجربی ( المپیاد زیست ) 
 
( طبق بخشنامه المپیاد فقط در رشته ی زیست پایه دهم مرحله ی بعد شرکت می کنند . ) 
 
 
برگزیدگان مسابقات قرآن منطقه 4 
1- مونا مطلبی فر : رتبه اول مسابقات حفظ 20 جز قرآن کریم پایه سوم 
2- ملیکا نوروزی : رتبه دوم مسابقات حفظ 5 جز قرآن کریم پایه چهارم 
3- راضیه رحیمی : رتبه سوم مسابقات قرائت پایه دهم 
رتبه اول گروه تواشیح در مسابقات منطقه 
اعضای گروه تواشیح : مبینا تاجیان - زهرا جواهری - زینب حسینی - راضیه رحیمی - فاطمه سادات قرآنی - مهسا محمد زاده 
 
 
 
برگزیدگان مسابقات فرهنگی ، هنری منطقه 4 
1- ثنا محمودی راد : رتبه اول مسابقه تکنوازی منطقه 4 پایه سوم دبیرستان 
2- عاطفه دهقان نیری : رتبه اول در مسابقات شعر منطقه 4 پایه دهم